ارزیابی دانش بنیان

در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ شرکت دانش بنیان مشغول فعالیت در کشور هستند که این تعداد شرکت از میان ده ها هزار شرکت متقاضی و پس از چندین مرحله غربال و ارزیابی دقیق مورد تایید قرار گرفته اند.
با توجه به حجم بسار بالای حمایت از شرکت های دانش بنیان و تکنولوژی های ارزشمند و پیچیده ی به کار رفته در این محصولات، ارزیابی این شرکت ها، اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند و نیاز به تیم متخصص و با تجربه در زمینه های مختلف دارد.
از این رو کارگزاران ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از میان شرکت ها و کارشناسان با سابقه ی طولانی در صنعت انتخاب شده و پس از چندین مرحله آموزش و غربال مورد تایید قرار گرفته اند. می‌توانید لیست کارگزاران مجاز ارزیابی شرکت های دانش بنیان را از طریق سایت معاونت علمی مشاهده فرمایید.

گیتی سپند خرم از سال ۹۶ به عنوان کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با بهره گیری از بیش از ۱۰۰ همکار کارشناس فنی متخصص و خبره، به ارزیابی صد ها شرکت دانش بنیان در حوزه های مختلف همچون تجهیزات و مواد، برق و الکترونیک، مواد پیشرفته شیمیایی و پلیمری، نرم افزار، نفت و گاز و…. در ۸ استان کشور پرداخته است.

کارشناسان محترم علاقمند به همکاری در این زمینه درصورت دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه کار در صنعت و حداقل مدرک کارشناسی ارشد می توانند رزومه خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنند.

    فهرست