امروز اولین روز کاری ما تو گروه گیتی بود و یه جورایی کل روزمون به دید و بازدید و گپ و گفت به سبک زیست بومی ها گذشت…

شروع سال ۱۴۰۰ رو بهونه کردم و به واسطه اهمیتی که روابط عمومی در برنامه های امسال مون داره به سراغ میلاد رفتم و باهاش در خصوص دغدغه های امسال اش برای گیتی گپ زدم. میلاد از اواسط 99 تو سمت مدیر روابط عمومی مون قرار گرفت و به واسطه روحیه گرم و خوش صحبتی اش داریم می بینیم که یکی از بهترین موقعیتهایی که می‌تونستیم براش انتخاب کنیم، همین موقعیت بود.

میلاد اولین جمله ای که بهم گفت و خیلی دلگرمم کرد این بود که همه تعطیلات داشت به این فکر میکرد که چطور میشه کارهای نو تو شرکت پایه ریزی کرد. حس قشنگی داره وقتی میبینی هم تیمیهات هم مثل خودت دارن با کارشون زندگی می کنن.

دغدغه هاش بیشتر حول این می‌چرخید که وقتی شرکتهای مشابهمون رو بررسی کرده دیده چقدر ما در زمینه اطلاع رسانی کم کاری کردیم و بهم پیشنهاد داد که به سمت و سویی بریم که بتونه زمان بیشتری رو به خبری کردن زحمات بچه ها و قصه گویی حال و احوال تیم پرتلاش مون بپردازه.

میلاد ویژگی جالبی که داره اینه که هیچوقت به انجام کارهایی که بهش میسپریم نه نمیگه و اصولاً همه تلاشش رو می‌کنه که همه تیم پرانرژی کار کنن. برای همین پیشنهاد بعدیش حول دیزاین جدید دفتر و دکوراسیون داخلی اتاقهای بچه ها بود که منم خیلی باهاش موافق بودم… واسه همین ازش خواستم نظرات و علایق گل و گیاهی همه رو بگیره که بتونیم طبق نظراتشون سفارش هامون رو بدیم و بهار رو بیشتر دور وبرمون حس کنیم….

آخرین موضوعی که میتونم از صحبتهام با میلاد هایلایت کنم پیشنهاد معرفی هم تیمیهامون بود که بازم انقدر حرفه ای و دلچسب بود که ندید بهش یه بله محکم گفتم

امیدوارم بتونیم با برنامه ای که میلاد می‌ریزه بیشتر شما رو با هم تیمی های فوق العاده گیتی سپندی مون و ویژگی های منحصربفرد کننده شون تو این روزگار آشنا کنیم….

خلاصه اینکه انرژی این پسر همیشه باعث میشه از اینکه قراره برم دفتری که توش مستقره، یه ذوقی داشته باشم و اصولاً یادم می‌ره کی ساعت کاری تموم شد…

امیدوارم خدا به آرزومندان اش از این پسرهای پرانرژی برای روابط عمومی سازمانش عنایت بفرماید

آمین…

شما هم اگر از این بچه های باحال تو واحد روابط عمومی یا موقعیتهای دیگه سازمانی تون دارین که احساس می کنین خیلی سرجای خودشون هستن، ما رو باهاش آشنا کنین….

, , , , , ,

 مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.