اخبار/رویداد ها

حضور مجموعه گیتی سپند به عنوان کارگزار توسعه بازار دومین نمایشگاه ملی آبادیران

دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران با هدف رفع نیازهای فناورانه و مساله محوری در حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه از ساعت 9 تا 17 تاریخ 22 تا 25 خرداد ماه 1403 در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه بیش از 300 شرکت دانش بنیان خلاق و فناور و گروههای جهادی و 45 نهاد و مجموعه فعال در حوزه های مختلف آبادانی و پیشرفت از جمله دستگاههای اجرایی نهادهای عمومی غیر دولتی و تولید کنندگان ماشین آلات کوچک مقیاس حضور خواهند داشت.
یکی از تمایزهای دومین دوره نمایشگاه آبادیران نسبت به دوره قبلی توجه ویژه به بحث توسعه بازار شرکت‌ها و به هم رسانی در روزهای نمایشگاه و پس از آن است. از این رو کارگزاران تخصصی توسعه بازار در تمامی مراحل در کنار شرکت ها بوده و فرایند حل نیازها از طریق توانمندی شرکت ها را با جدیت پیش خواهند برد. مجموعه گیتی سپند به عنوان یکی از کارگزاران تخصصی تبادل فناوری در این رویداد موضوع راهبری شرکت‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه نرم و آموزشی را بر عهده خواهد داشت.
کتابچه جامع نیازهای فناورانه به زودی از طریق کانال تلگرام مجموعه گیتی سپند به نشانی @gtsepand منتشر خواهد شد و شرکت های علاقمند به جلسه با سازمان های ارائه دهنده نیاز در حوزه نرم، آموزشی و خلاق میتوانند از طریق ایمیل با موضوع جلسه در نمایشگاه آبادیران به آدرس gtsepand@gmail.com درخواست خود را ارسال فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up