همه ساله بازیگران اکوسیستم استارتاپی کشور در اواخر پاییز در قالب چند نمایشگاه همزمان گردهم می‌آیند تا ضمن دیدار و گفتگو، برنامه های متنوعی برای بهبود این فضای بکر و نوین به نمایش بگذارند.
امسال نیز نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش، تستا(تقاضای ساخت و تولید ایرانی) و تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از ۲۳ لغایت ۲۶ آذر در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

گروه گیتی سپند نیز همچون سالهای گذشته با هدف توسعه ارتباطات و ارائه خدمات به شرکت کنندگان در این نمایشگاه‌ها حاضر شد.

همکاران ما در گروه گیتی سپند با دو مدل بازدیدکننده و خدمت‌رسان در این رویداد مهم حضور داشتند که مهمترین بخش وظایف تعریف شده برای این دوستان، حضور در نمایشگاه تستا به عنوان کارگزار تبادل فناوری تخصصی در زمینه الکترونیک و کنترل(ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل) و همچنین ارتباط با مدیران و شرکتهای پارکهای علم و فناوری سراسر کشور به منظور معرفی خدمات نوین این مجموعه بود.

از جمله مهمترین دستاوردهای این نمایشگاه میتوان به ارتباط با صنایع و ارگانهایی همچون شرکت ملی گاز، وزارت نفت، وزارت جهادکشاورزی و… و جمع آوری و شناسایی نیازهای فناورانه صنایع به منظور مطالعات آتی و همچنین ایجاد ارتباط با شرکتهای دانش بنیان و فناور اشاره نمود.
گروه گیتی سپند گزیده ای از مهمترین نیازهای شناسایی شده کشور و همچنین نتیجه مطالعات خود را در قالب گزارش ارتقاء تاب آوری و زنجیره ارزش به منظور بهره برداری فناوران و صاحبان ایده در آینده منتشر خواهد کرد که میتوانید از همین درگاه از جزییات آن مطلع گردید.
گفتنیست رویدادهای تخصصی و هدفمند گروه گیتی سپند در زمینه ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل به راند سوم خود نزدیک شده و در هفته های آتی شاهد برگزاری رویداد سوم ابزار دقیق این مجموعه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و انجمن صنفی کارفرمایان سیمان خواهید بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
gtsepand.ir/register

تا کنون در رویدادهای گذشته بیش از ۱۰۰ نیاز فناورانه و گلوگاهی صنایع شناسایی شده و بیش از سیصد شرکت دانش بنیان و فناور درگیر حل این نیازها در قالب قراردادهای صنعتی و پژوهشی شده اند. پیش بینی می‌شود این فرایند منجر به حداقل ده قرارداد تا آخر سال ۱۴۰۰ گردد

,

 مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.