همه ی ما وقتی میخوایم یه کسب و کاری رو راه بندازیم توی اولین قدم ها ادعا میکنیم که نیاز به مشاوره و کمک گرفتن از کسی نداریم. ولی هرچقدر که توی این مسیر پیش میریم احساس نیاز به مشاور کسب وکار بیشتر میشه.

1.تجربه

خب اولین چیزی که مارا وادار به کمک گرفتن از مشاور میکنه اینه که راهی که ما قصد طی کردنش و داریم اونا از قبل طی کردن. یعنی تمام کار ها و فعالیت هایی که ما برای راه اندازی کسب و کار نیاز باید انجام بدیم رو انجام دادن و از پیچ و خم راه اطلاع دارن.

8 ابزاری که برای اعتماد به نفس در کسب و کار نیاز می شود

2.اطلاع از بقیه کسب و کار ها

مشاور کسب وکار  چون به اکثر کسب و کار ها مشاوره میده پس مسلما از اون ها خبر داره. پس اگه کسب و کاری وجود داشته باشه که موضوع شما ربط داشته باشه و موفق شده باشه میتونه راه های موفقیت اون کسب و کار رو به شما پیشنهاد بده.

3.شبکه ارتباطی گسترده

مشاور کسب وکار بدلیل داشتن ارتباط با مردم و شرکت ها مسلما شبکه ارتباطی خوبی داره. پس اگه مشکلی داشته باشید که افراد خاص میتونن حل کنن یا نیاز به متخصص های خاص داشته باشید میتونه بهتون معرفی کنه تا مشکلتون حل بشه.

4.قوانین ناشناخته

همیشه یه سری قوانین توی کار هست که توی کتاب ها و آموزش ها نیستن و تا زمانی که شما وارد اون کار نشید بهش نمیرسید. مشاور هایی که چندین ساله وارد کار شدن با این قوانین ناشناخته آشنایی دارن. پس میتونن شما رو با این قوانین آشنا کنن تا با مشکل های طاقت فرسا مواجه نشید.

5.مشاور با تجربه گیتی سپند

خب متاسفانه امروزه مشاور کسب وکار و بی تجربه توی کشور عزیزمون زیاد شده. مشاورانی که فقط با خوندن چند تا کتاب و دیدن چند تا دوره ادعا میکنن که مشاور هستن. ولی ما توی شرکت گیتی سپند تجربیات چند ساله خودمون رو توی راه اندازی کسب و کار با شما در میان میزاریم.

,

 مقالات پیشنهادی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.