اگر تو شرکت های فناور یا دانش بنیان در حال کار هستین و میخواین سربازی تون رو به صورت تخصصی و امریه سپری کنید بهتر با تسهیلات شرکت های دانش بنیان آشنا بشوید.

این تسهیلات امکانی فراهم می کنه که افراد به عنوان نیروی امریه در شرکت ها فعال بشن یا برای صنایع دفاعی یا کشوری پروژه مشخصی انجام بدن.

اما چه کسانی می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند؟ اعضای کلیدی و بنیانگذاران شرکت های دانش بنیان و فناور، کسی که به صورت تمام وقت در شرکت دانش بنیان فعالیت داره

و با توجه به سمت و مدت فعالیت خودش در شرکت بتونه حداقل امتیازات لازم را کسب کنه و پس از کسب امتیاز لازم میتونه برای انجام پروژه جایگزین خدمت به مرکز نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح معرفی بشه

و با انجام پروژه حداقل ۱۴ ماهه برای صنایع دفاعی و کشوری و حضور در دوره آموزشی ویژه نخبگان به سربازی خودش خاتمه بده اما اگر بخواهد به عنوان نیروی امریه در شرکت دانش بنیان خدمت خودش رو انجام بده باید بدونید که مدت اون ۲۴ ماه که دو ماه از اون دوره آموزشی عادیه و مابقی برای نیروی تمام وقت به شرکت معرفی میشه و روی موضوع مشخص فعالیت میکنه.

حداقل مدرک تحصیلی لازم برای گرفتن پروژه جایگزین خدمت یا امریه مدرک کارشناسی البته داشتن سه ماه سابقه بیمه در شرکت الزامی حالا اگه می خواین برای انجام خدمت تخصصی متقاضی بشید کافیه سری به سایت دانش بنیان بزنید.

همچین اگه نیاز به مشاوره تخصصی دارین یا میخواهید تو شرکت دانش بنیان بعنوان نیروی امریه استخدام بشید کافیه تو سایت ما عضو بشید تا ما هم به شما مشاوره بدیم هم بتونید رزومه خودتون رو برای شرکت هایی که نیاز به نیروی امریه دارند بفرستید.

, , ,

 مقالات پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.