اخبار/رویداد ها

گزارش سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2024

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) با حضور جمعی از برجسته‌ترین چهره‌های این حوزه، از جمله کارآفرینان موفق، سرمایه‌گذاران، مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ و نمایندگان رسانه‌های خبری داخلی و خارجی در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرد.

در این رویداد چهار روزه، شاهد رونمایی از دستاوردهای نوآورانه و فناورانه شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های مختلفی مانند هوش مصنوعی، رباتیک، اینترنت اشیا، زیست‌فناوری، انرژی‌های نو و… بودیم. همچنین، رویدادهای متنوعی از جمله کارگاه‌های آموزشی، پنل‌های تخصصی، جلسات مذاکره بین صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران و مراسم رونمایی از برگزیدگان جشنواره پیشگامان محصولات برتر فناورانه کشور در این نمایشگاه برگزار شد.

حضور معاونان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

در این رویداد، دکتر خیاطیان ریاست صندوق نوآوری شکوفایی،جناب دهقان معاونت حقوقی ریاست جهموری، دکتر دهقانی معاونت علمی فناوری ریاست جهموری، دکتر اسدی‌فر، معاون توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان، دکتر مشایخ، معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و دکتر میرآبادی، رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری حضور داشتند. این جشنواره فرصتی برای تبادل نظر و تجارب بین فعالان این حوزه و همچنین جذب سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های دانش‌بنیان بود.

جشنواره پیشگامان اینوتکس بستری برای معرفی نوآوری‌ها و اختراعات ایرانی

در این جشنواره، شاهد رونمایی از چندین محصول جدید و خلاقانه در حوزه‌های مختلف بودیم. از جمله این محصولات می‌توان به آنالایزر ترکیبات بدن، جوهر خودکار سپندار، داروی آلتلایز، بازوی ربات 6 و 7 درجه آزادی، پلی یورتان ترمو پلاستیک و دستگاه سنج آب اشاره کرد. این محصولات با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان روبرو شدند که نشان‌دهنده توانایی و خلاقیت شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های مختلف هستند.

روز پایانی جشنواره پیشگامان اینوتکس 2024

روز آخر از جشنواره اینوتکس شلوغ ترین روز این رویداد بود و شاهد رونمایی از نه محصول جدید و خلاقانه در حوزه‌های مختلف بودیم. همچنین، مسئولین متعددی از جمله دکتر بهادری جهرمی سخنگوی دولت که از پاویون پیشگامان بازدید کردند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2024 با موفقیت به پایان رسید و این رویداد فرصتی ارزشمند برای معرفی دستاوردهای فناورانه ایران به دنیا و جذب سرمایه‌گذاری خارجی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up