برنامه اعتبارسنجی بخش اصلی مستندات صلاحیت فرآیند است. اسناد اعتبارسنجی همیشه در حسابرسی های نظارتی و بازرسی ها درخواست می شود. سایر اسناد مرحله 2 شامل درخواست اعتبار سنجی ، پروتکل اعتبار سنجی ، مطالعات مهندسی و نتایج اعتبار سنجی است. از آنجا که برنامه اعتبارسنجی توضیحی جامع در مورد فرآیند اعتبارسنجی است ، بسیاری از متخصصان آن را مهمترین سند مرحله 2 رویکرد چرخه تأیید اعتبار برای فرآیند می دانند. در زیر پنج بخش از یک طرح توجیهی و آنچه باید در هر بخش ذکر شود ، آورده شده است. با گیتی سپند همراه باشید

 

معرفی

مقدمه در یک برنامه اعتبارسنجی ، مروری بر توصیف فرآیند ، محصول یا اعتبارسنجی تجهیزات است و باید با درخواست اعتبار سنجی مطابقت داشته باشد. برای تکمیل اعتبار ، الزامات را ترسیم می کند. الزامات شامل انطباق با مقررات و سیاست داخلی است. تأثیر تغییر در حفظ وضعیت معتبر؛ هرگونه تأثیر در ارائه نظارتی؛ تأثیر تغییر رویه ها ، نقشه ها و اسناد دیگر. و اعلان ها به گروه های داخلی و خارجی که تحت تأثیر اعتبار قرار گرفته اند.

 

اطلاعات فنی

اطلاعات فنی شامل توضیحات مربوط به محصول ، فرآیند یا تجهیزات ، از جمله فرمول ها و مشخصات مربوطه می باشد. هر جنبه فنی اعتبار سنجی یا صلاحیت باید در این بخش به همراه هر گونه ارجاع به گزارش های فنی مرحله 1 درج شود.

رویکرد اعتبار سنجی کل نیز باید گنجانده شود. این از آنچه که از مطالعات آزمایش و داده های گذشته مشخص است ، مشخص می شود. هر چیزی که اعتبار شخصی را قوی تر کند ، وارد این بخش می شود.

تعداد کل لات های نمونه برداری در این بخش گنجانده خواهد شد ، و خطر مرتبط با آن توضیح داده خواهد شد.

,

 مقالات پیشنهادی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست