همه ساله بازیگران اکوسیستم استارتاپی کشور در اواخر پاییز در قالب چند نمایشگاه همزمان گردهم می‌آیند تا ضمن دیدار و گفتگو، برنامه های متنوعی برای بهبود این فضای بکر و نوین به نمایش بگذارند.
امسال نیز نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش، تستا(تقاضای ساخت و تولید ایرانی) و تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از ۲۳ لغایت ۲۶ آذر در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

گروه گیتی سپند نیز همچون سالهای گذشته با هدف توسعه ارتباطات و ارائه خدمات به شرکت کنندگان در این نمایشگاه‌ها حاضر شد.

همکاران ما در گروه گیتی سپند با دو مدل بازدیدکننده و خدمت‌رسان در این رویداد مهم حضور داشتند که مهمترین بخش وظایف تعریف شده برای این دوستان، حضور در نمایشگاه تستا به عنوان کارگزار تبادل فناوری تخصصی در زمینه الکترونیک و کنترل(ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل) و همچنین ارتباط با مدیران و شرکتهای پارکهای علم و فناوری سراسر کشور به منظور معرفی خدمات نوین این مجموعه بود.

از جمله مهمترین دستاوردهای این نمایشگاه میتوان به ارتباط با صنایع و ارگانهایی همچون شرکت ملی گاز، وزارت نفت، وزارت جهادکشاورزی و… و جمع آوری و شناسایی نیازهای فناورانه صنایع به منظور مطالعات آتی و همچنین ایجاد ارتباط با شرکتهای دانش بنیان و فناور اشاره نمود.
گروه گیتی سپند گزیده ای از مهمترین نیازهای شناسایی شده کشور و همچنین نتیجه مطالعات خود را در قالب گزارش ارتقاء تاب آوری و زنجیره ارزش به منظور بهره برداری فناوران و صاحبان ایده در آینده منتشر خواهد کرد که میتوانید از همین درگاه از جزییات آن مطلع گردید.
گفتنیست رویدادهای تخصصی و هدفمند گروه گیتی سپند در زمینه ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل به راند سوم خود نزدیک شده و در هفته های آتی شاهد برگزاری رویداد سوم ابزار دقیق این مجموعه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و انجمن صنفی کارفرمایان سیمان خواهید بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
gtsepand.ir/register

تا کنون در رویدادهای گذشته بیش از ۱۰۰ نیاز فناورانه و گلوگاهی صنایع شناسایی شده و بیش از سیصد شرکت دانش بنیان و فناور درگیر حل این نیازها در قالب قراردادهای صنعتی و پژوهشی شده اند. پیش بینی می‌شود این فرایند منجر به حداقل ده قرارداد تا آخر سال ۱۴۰۰ گردد

,

 مقالات پیشنهادی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست