درباره گیتی سپند

خدماتی به وسعت گیتی

داستان ما از سال 88 کلید خورد. دوستانی که ایده های زیادی داشتند و به دنبال راهی برای ارائه ی آنها بودند. هرکس تخصصی داشت و آرام آرام شخصیت های این رمان را ساختند و پیشبردند. با گذر زمان رمان کارهایمان قطورتر شد. فصل از پس فصل گذشت و تجربه مان بیشتر و بیشتر شد.
گیتی سپند ، یکی از مجموعه های پیشرو و اثرگذار در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی و انجام پروژه های پژوهشی در حوزه های مختلف تخصصی در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت در حوزه ها مختلفی فعالیت دارد از جمله فعالیت هایی که در این مجموعه انجام می شود می توانیم ارائه خدمات مشاوره ای همچون به هم رسانی، امکان سنجی، مطالعه بازار و بازاریابی، تدوین طرح جامع تجاری، عارضه یابی، ارزش گذاری و .. را نام ببریم.
از دیگر فعالیت های دپارتمان مشاوره گیتی سپند می توان به همکاری به عنوان کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه ی مواد و تجهیزات پیشرفته ، نفت و گاز ، مواد پیشرفته ی شیمیایی ، تجهیزات پزشکی ، الکترونیک و نرم افزار ، طرح های توسعه بازار و تجاری سازی ده ها محصول دانش بنیان، تهیه ده ها طرح توجیهی، طرح امکان سنجی، تدوین استراتژی، طرح بازاریابی و… در 7 استان کشور و از اوایل سال 1396 برای صنایع کوچک و متوسط اشاره کرد. راه اندازی مرکز توانمندسازی شرکت ها در استان زنجان یکی دیگر از سوابق پر شمار گیتی سپند است که این مرکز فعالیت خود را از ابتدای سال 1399 آغاز کرده و در سه محور نشست های تخصصی، خدمات مشاوره ای کسب و کار و نشست های ترویجی دانش بنیان به ارائه خدمات به شرکت ها می پردازد. همچنین گیتی سپند به عنوان کارگزار رسمی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از سال 1397 می باشد.

فهرست