تبادل فناوری

امروزه مشکلات و نیازهای فناورانه‌ی شرکت‌ها و صنایع بزرگ در زمینه های مختلف به یک بحران بدل شده است که امکان پاسخ به همه این نیازها در داخل خود مجموعه نیاز به تخصص های مختلف و متنوع داشته و امکان پذیر نبوده و یا هزینه های گزاف به سیستم تحمیل میکند. از طرفی شرکت های دانش بنیان و فناور اغلب از جنبه تکنولوژیک در حوزه خود از توانمندی بسیار بالایی برخوردار هستند و مهم ترین مشکل و دغدغه این گروه، کسب بازار محصول و یا توسعه محصولات مشابه جدید متناسب با نیاز بازار است. از این رو هر دو طرف در صدد حل مشکل و نیاز خود به بهینه ترین شکل ممکن هستند. در سال‌های اخیر فرآیندی با عنوان تبادل فناوری با رسالت حل مشکلات و نیاز‌های هر دو طرف شکل گرفته است.
در این فرآیند نیاز به کارگزارانی با شناخت، تخصص و ارتباط کافی با طرفین است. کارگزاران تبادل فناوری با استفاده از تجارب، ارتباطات و تخصص خود از یک طرف اقدام به شناسایی و اولویت بندی نیاز‌های اساسی شرکت‌ها و صنایع بزرگ و از سمت دیگر شناسایی، ارزیابی و انتخاب فناوران مختلف می‌کنند. در نهایت این فرایند منجر به رفع نیاز‌های فناورانه صنایع و شرکت‌های بزرگ و توسعه بازار شرکت های دانش بنیان و فناور می‌شود. مجموعه گیتی سپند به عنوان یکی از کارگزاران تخصصی تبادل فناوری می‌باشد که به عنوان مرجع و تنها کارگزار تخصصی حوزه ابزار دقیق و اتوماسیون در کشور فعال می باشد. از جمله خدمات مورد نیاز این حوزه میتوان به بروکری فناوری، برگزاری رویداد‌های جذب ایده و رویداد‌های به هم رسانی اشاره کرد که همگی توسط تیم مجرب و باتجربه کارگزاری گیتی سپند، ارائه میشود.

تبادل فناوری

نیاز‌های فناورانه

separater

مجموعه گیتی سپند برای دسترسی بهتر لیستی از نیاز‌های فناورانه شرکت‌ها و صنایع تهیه کرده است. افراد فناور می‌توانند با مشاهده این لیست اقدام به ارائه راه‌حل‌های خود برای این نیاز‌ها کنند. برخی از نیاز‌ها در زیر قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید برای مشاهده کامل لیست به صفحه همرسانی و حل نیاز‌های فناورانه مراجعه کنید.

رویداد‌های جذب ایده

separater

رویداد‌های بهمرسانی

separater
keyboard_arrow_up